… så leser jeg A Cuckoo’s Calling av Robert Galbraith, eller J.K. Rowling om du vil. I tillegg jobber jeg med omtalen min av lesesirkelboka Tåpenes sammensvergelse av John Kennedy Toole, jeg vet at jeg er veldig forsinket, men den kommer snart. Ja, og så nyter jeg Paris, selvfølgelig ;-).
Ditt innlegg om Tåpene ventes på i spenning
Og Paris har jeg fått en hel annet syn på – og tiltrekning til etter sommerens bilder!
🙂
Tåpenes Sammensvergelse kan vi vente lenge på dersom du bare forer oss med flere bilder. En fornøyelse å følge deg på ferie! (..spesielt på FB der du har postet enda flere 🙂
Jeg skal være her i over en uke til, så flere bilder kan jeg garantere ;-). Og Tåpenes sammensvergelse blir snart postet også jeg liker ikke å ha halvferdige ting liggende. Det er bare så mye annet å få med seg og 🙂
Vet du er fremdeles i Paris, men savner dine jevnlige blogg innlegg 🙂 Ha fremdeles god sommer 🙂
Takk, Ina. Det var lettere å poste innlegg da jeg var alene, men nå har det vært så mye annet vi har holdt på med. Det kommer både bokomtaler, bokbutikker i Paris, bokkjøp, katakombene og litt til etterhvert :-).
Koselig med Paris-stemning på slutten av sommeren. 🙂
🙂